środa, 30 października 2013

Bezpłatne próbki pieluszek Pampers

Kiedy Niusia przyszła na świat otrzymałyśmy od położnej w szpitalu dwa "magiczne" pudełka: różowe i niebieskie. Jak zapewne wiecie są to pudełka pełne próbek najróżniejszych produktów dla maleństwa i mamy, a warunkiem ich otrzymania jest wypełnienie krótkiej ankiety. Podpisując ją wyrażamy jednocześnie zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od partnerów akcji. Ku mojemu zdziwieniu zgoda ta nie oznacza załadowania skrzynki e-mail bezużytecznym  i denerwującym spamem, a może przynieść korzyści w postaci kolejnych gratisów dla dziecka. I tak właśnie dzisiaj wyciągnęłam ze skrzynki na listy paczuszkę z próbkami pieluszek Pampers: 1 szt. Pampers Activ Baby 3 oraz 1 szt. Pampers Premium Care 3.


Dotychczas dobrze nam znane i lubiane były pieluszki Pampers Activ Baby. Jednak według mnie ich jakość i chłonność jest porównywalna ze znacznie tańszymi, biedronkowymi pieluszkami Dada. Oczywiste jest więc, że nasz wybór częściej padał na tańszą opcję. Natomiast po wypróbowaniu gratisowej pieluszki Pampers Premium Care zostałam zachęcona do zakupu dużej paczki. I muszę przyznać, że nie zawiodłam się.  Moim zdaniem są to jedne z najlepszych, a może nawet najlepsze pieluszki jednorazowe dostępne w Polsce. Świetnie sprawdzają się na noc, zwłaszcza kiedy maluszek zaczyna przesypiać noce, mamy gwarancję, że nie wybudzi go ze snu mokra pieluszka. Dla mnie okazało się to zbawiennym rozwiązaniem, ponieważ Niusia jakiś czas temu zrezygnowała z karmienia nocnego, a mimo to budziła się co najmniej 2-3 razy z powodu mokrej pieluchy. Minusem tego rozwiązania jest napewno cena pieluszek, ale gdy zdecydowałam się na stosowanie ich tylko na noc, okazało się, że paczka wystarcza na bardzo długo. Produkt uważam za zdecydowanie godny polecenia.

Z tego co wiem, nie wszystkie szpitale oferują otrzymanie świeżo upieczonym mamom, wspomnianego przeze mnie "Niebieskiego Pudełka". Dla zainteresowanych jego otrzymaniem: /http://www.familyservice.pl/sklep/niebieskie-pudelko-skarb-malucha/ - można zaglądać, być może będzie dostępne już niebawem, oczywiście bezpłatnie.

3 komentarze:

  1. Jak pampersy to tylko Pampers i to takie z tym paskiem zmieniającym kolor

    OdpowiedzUsuń
  2. A Ja takich z tym paskiem nie miałam...musze sprobowac...:-)

    OdpowiedzUsuń
  3. poprosila mym o te 2 prubki dla mojego dziecka i dla mojej kolezanki za 1 zamachem zalatwimy

    OdpowiedzUsuń