czwartek, 9 stycznia 2014

Aplikatory OsmozaCare- pomocnik ząbkującego malucha

Po dłuższej przerwie świąteczno- noworocznej, związanej także z innymi uroczystościami i perypetiami po drodze, ogłaszam oficjalnie: mamusia i Niusia powracają!!! :) A zaczynamy od nieocenionej pomocy preparatów łągodzących ból przy ząbkowaniu. Mówimy tu oczywiście o pomocy dla cierpiącego z powodu wyrzynania się ząbków malucha ale nie ukrywajmy, że ulga dla malucha to też często ulga dla nas od ciągłego marudzenia i grymaszenia naszego szkraba. Zatem warto dobrze zastanowić się przed zakupem specyfiku na ząbkowanie i wybrać taki, który będzie nie tylko skuteczny ale i bezpieczny.

W naszym przypadku rewelacyjnie sprawdziły się patyczki- aplikatory OsmozaCare. Jest to dosyć innowacyjne rozwiązanie. Każdy patyczek zawiera optymalnie dobraną, pojedyńczą dawkę roztworu przeznaczonego do łagodzenia bólu dziąseł głównie podczas ząbkowania niemowląt ale sprawdzi się także do łagodzenia innych podrażnień i ran w obrębie jamy ustnej np. powstałych przy noszeniu aparatu ortodontycznego.


W aplikatorach zastosowano tzw. technologię "Clic&Go", która pozwala na dokładną, skuteczną i przede wszystkim higieniczną aplikację bez względu na to, czy jesteśmy w domu czy poza domem. Polega to na tym, że kolorową końcówkę patyczka należy złamać, wtedy zamieszczony tam płyn spływa i nasącza biały wacik. Patyczek przykłada się bezpośrednio do miejsca bólu lub podrażnienia. Proste prawda? A do tego przynosi natychmiastową ulgę i ma delikatny karmelowy smak wiec dziecko nie krzywi się jak w przypadku ziołowych żeli. Preparat można stosować już od czwartego miesiąca życia. My oceniamy go na piątkę z plusem. Była by szóstka gdyby nie cena, co prawda nie jest bardzo wygórowana ale biorąc pod uwagę ilość patyczków w opakowaniu (tylko 12 sztuk), mogła by być też nieco bardziej atrakcyjna. Generalnie specyfik z całą pewnością wart uwagi i polecenia. 

1 komentarz:

  1. U mnie same nowości :)
    ZAPRASZAM!!!
    http://stormofhormones.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń